Патч-корд UTP, 0.25 м, кат. 5e, сірий
Недорогие системы видеонаблюдения Pyronix представлены широким ассортиментом в каталоге компании «СТАТУС». У нас вы можете заказать качественную систему видеонаблюдения в Одессе вместе с доставкой и установкой.
Патч-корд сірий UTP cat 5e призначений для з'єднання активного та пасивного мережевого обладнання та є невід'ємною частиною структурованої кабельної системи (СКС). В основі лежить кабель на 8 мідних жил і два коннектора форм-фактора RJ-45. Оболонка витої пари виконана з ПВХ матеріалу, 4 пари провідників без екрану.
Патч-корд 0.25 метри Kingda кат 5е розрахований на підключення до мережі Ethernet на швидкості 1 Гбіт/с і підходить для домашнього та спеціалізованого використання в серверних, дата-центрах (ЦОД). Проходить тестування Fluke за всіма параметром і відповідає стандартам ISO та TIA.
Характеристики:Артикул: PAUT3025
Категорія: cat 5e
Перетин жил: 26 AWG
Екранування: UTP
Довжина, м: 0.25
Оболонка: PVC
Колір: сірий
Виробник: Kingda
